Affidea Praha: Soukromá zdravotnická zařízení v centru Prahy

Affidea Praha

Co je Affidea Praha a jaké služby poskytuje?

Affidea Praha je soukromé zdravotnické zařízení specializující se na diagnostická vyšetření a poskytování zdravotní péče. Nabízí moderní technologie v oblasti radiologie, magnetické rezonance, ultrazvuku a dalších diagnostických metod. K dispozici jsou komplexní preventivní prohlídky, screeningová vyšetření pro různé věkové skupiny a specializované testy jako například mammografie nebo CT vyšetření. Affidea Praha je známá svým profesionálním přístupem k pacientům a širokým spektrem poskytovaných služeb v centru hlavního města.

Kde se nachází soukromá zdravotnická zařízení v Praze?

Affidea Praha je soukromé zdravotnické zařízení nacházející se v centru Prahy. Konkrétně se nachází na adrese Na Poříčí 1051/26, Praha 1 - Nové Město. Tato lokalita je dobře dostupná veřejnou dopravou, neboť se nachází nedaleko stanice metra B - Náměstí Republiky a tramvajových zastávek Dlouhá třída nebo Masarykovo nádraží. Díky své centrální poloze je Affidea Praha snadno dosažitelná jak pro obyvatele hlavního města, tak i pro návštěvníky z okolních regionů.

Jaké jsou výhody vyhledání péče u Affidea Praha?

Výhody vyhledání péče u Affidea Praha jsou mnohostranné. Jednou z klíčových výhod je moderní a špičkově vybavené zdravotnické zařízení, které poskytuje komplexní diagnostické služby v centru Prahy. Díky využití nejnovější technologie a přístrojů je možné získat rychlé a přesné výsledky vyšetření. Kromě toho se u Affidea Praha setkáte s odborným a přátelským personálem, který se postará o vaše pohodlí a bezpečnost během celého procesu diagnostiky. Další výhodou je flexibilita termínů pro vyšetření, což usnadňuje pacientům organizaci jejich času a minimalizuje čekací doby. Celkově lze tedy říci, že Affidea Praha nabízí kvalitní péči spojenou s profesionálním přístupem a moderním prostředím.

Recenze a zkušenosti pacientů s Affidea Praha.

Recenze a zkušenosti pacientů s Affidea Praha jsou velmi pozitivní. Pacienti oceňují moderní vybavení zařízení, profesionální přístup lékařů a personálu a rychlost poskytované péče. Mnozí pacienti také chválí komfortní prostředí a přívětivou atmosféru, která vytváří klidnou a příjemnou atmosféru pro vyšetření. Důležitým faktorem je také rychlost zpracování výsledků vyšetření, která je u Affidea Praha obvykle velmi efektivní. Celkově jsou recenze pacientů na Affidea Praha velmi povzbuzující a svědčí o vysoké kvalitě poskytovaných služeb.

Jak si objednat termín pro vyšetření v Affidea Praha?

Pro objednání termínu pro vyšetření v Affidea Praha můžete využít několik jednoduchých způsobů. První možností je kontaktovat je prostřednictvím jejich webové stránky, kde najdete online formulář, do kterého můžete zadat požadovaný druh vyšetření a vaše kontaktní údaje. Dále je možné zavolat přímo na jejich telefonní číslo uvedené na webu nebo poslat e-mail s vaším dotazem či žádostí o termín. Affidea Praha se snaží být co nejvíce flexibilní a uspokojit potřeby svých pacientů, proto se obvykle snaží najít termín, který vyhovuje i vám.

Ceník služeb a možnosti platby v Affidea Praha.

Ceník služeb v Affidea Praha se liší podle konkrétního vyšetření nebo procedury, kterou si pacient objedná. Například cena za rentgenové vyšetření činí od 500 Kč, ultrazvuk od 800 Kč a MRI od 4 000 Kč. Možnosti platby zahrnují hotovost, platební karty nebo platbu přes pojišťovnu (pokud je to možné). Pro bližší informace o cenách a platbách je vhodné kontaktovat přímo recepci Affidea Praha.

Kontaktní informace a otevírací doba Affidea Praha.

Kontaktní informace pro Affidea Praha jsou následující: Adresa centrály je Na Pankráci 86, Praha 4. Pro rezervaci termínu nebo dotazy můžete zavolat na telefonní číslo +420 234 707 111 nebo napsat e-mail na info@affidea.cz. Otevírací doba je od pondělí do pátku od 7:00 do 19:00 a v sobotu od 8:00 do 13:00. V případě urgentních situací je možné se obrátit na jejich pohotovostní linku, která je k dispozici non-stop.

Publikováno: 11. 03. 2024

Kategorie: zdraví

Autor: Vendelínka Hájová

Tagy: affidea praha | soukromá zdravotnická zařízení v praze