Poliklinika Ústí nad Labem: Odborné zdravotnické zařízení pro vaše zdraví

Poliklinika Ústí Nad Labem

Co je poliklinika Ústí nad Labem a jaké služby poskytuje?

Poliklinika Ústí nad Labem je odborné zdravotnické zařízení poskytující komplexní péči v rámci ambulantního nastavení. Nabízí širokou škálu lékařských služeb včetně oborů jako jsou pediatrie, gynekologie, dermatologie, interna či chirurgie. Pacienti zde mohou absolvovat preventivní prohlídky, konzultace s odborníky a diagnostická vyšetření. Poliklinika slouží jako důležité centrum zdravotní péče pro obyvatele Ústí nad Labem a okolních regionů.

Historie a význam tohoto zdravotnického zařízení v regionu.

Poliklinika Ústí nad Labem je dlouholetým pilířem zdravotní péče v regionu. Byla založena v roce 1952 a od té doby poskytuje komplexní lékařskou péči obyvatelům města i okolních obcí. Díky své dlouhé historii a širokému spektru poskytovaných služeb si poliklinika získala důvěru pacientů a respekt ve zdravotnickém prostředí regionu. Její význam spočívá v poskytování kvalitní péče, diagnostiky a léčby, čímž přispívá k udržení zdraví obyvatel a prevenci nemocí v celém okolí.

Specializace a oddělení dostupná v poliklinice.

Poliklinika Ústí nad Labem je specializované zdravotnické zařízení s širokou škálou odborných oddělení. Mezi hlavní specializace patří interna, chirurgie, gynekologie a porodnictví, pediatrie, dermatovenerologie, ortopedie či oční oddělení. Pacienti zde mohou využít služeb například neurologického, ORL nebo psychiatrického oddělení. Dále poliklinika nabízí diagnostická vyšetření včetně laboratoře a rentgenu. Své místo zde mají i fyzioterapie a rehabilitace pro komplexní péči o pacienty.

Kvalifikovaný personál a moderní vybavení pro pacienty.

Poliklinika Ústí nad Labem disponuje kvalifikovaným personálem, který se pravidelně vzdělává a drží krok s nejnovějšími lékařskými postupy. Lékaři v poliklinice mají bohaté zkušenosti a specializují se na různé obory, jako jsou interní medicína, gynekologie či ortopedie. Moderní vybavení zahrnuje například digitální rentgen, ultrazvukové vyšetření či laboratoře s nejmodernější technikou. Díky tomu mají pacienti jistotu, že budou poskytnuty komplexní a kvalitní zdravotnické služby na špičkové úrovni.

Jak se dostat k poliklinice a jak si domluvit schůzku.

Poliklinika Ústí nad Labem se nachází na adrese Mírové náměstí 1250/17, 400 01 Ústí nad Labem. K poliklinice se lze dostat veřejnou dopravou - tramvajemi č. 3, 4, 5, 7 a 9, zastávka Mírové náměstí. Pro pacienty přijímající lékaře je možné si domluvit schůzku telefonicky na recepci nebo online prostřednictvím webového formuláře na oficiální stránce polikliniky. Doporučuje se využít rezervační systém pro rychlejší a pohodlnější objednání se k odbornému vyšetření či konzultaci.

Zkušenosti pacientů a recenze na polikliniku Ústí nad Labem.

Poliklinika Ústí nad Labem si získala u pacientů vynikající pověst díky kvalitní péči a profesionálnímu přístupu lékařů. Pacienti oceňují moderní vybavení a komfortní prostředí, které přispívá k jejich pohodlí během návštěvy. Podle průzkumů spokojenosti pacientů patří poliklinika mezi nejlepší zdravotnická zařízení v regionu. Pozitivně jsou hodnoceny i krátké čekací doby a ochota personálu poskytnout potřebné informace. Díky těmto faktorům se pacienti rádi vracejí a doporučují polikliniku Ústí nad Labem svým blízkým.

Důležitost pravidelných preventivních prohlídek v tomto zařízení.

Důležitost pravidelných preventivních prohlídek v Poliklinice Ústí nad Labem je klíčová pro udržení zdraví a prevenci vážných onemocnění. Pravidelné prohlídky umožňují včasnou detekci potenciálních zdravotních problémů, což může vést k úspěšnější léčbě a snížení rizika komplikací. Preventivní prohlídky jsou navíc důležité pro monitorování stavu zdraví a poskytují prostor pro konzultaci s odborným personálem ohledně prevence nemocí a životního stylu. Investice do pravidelných preventivních prohlídek může dlouhodobě přispět k zachování optimálního zdravotního stavu a kvality života pacientů.

Publikováno: 20. 03. 2024

Kategorie: zdraví

Autor: Tereza Zavadilová

Tagy: poliklinika ústí nad labem | zdravotnické zařízení