Poliklinika Bory: Zdravotnické zařízení v Brně poskytující komplexní péči

Poliklinika Bory

Co je poliklinika Bory a jaké služby poskytuje?

Poliklinika Bory je moderní zdravotnické zařízení v Brně, které poskytuje komplexní péči v oblasti zdravotnictví. Nabízí širokou škálu služeb, včetně ambulantních i lůžkových lékařských vyšetření, laboratorních testů, rentgenových a ultrazvukových vyšetření, rehabilitace a dalších terapeutických procedur. Poliklinika Bory se zaměřuje na prevenci, diagnostiku a léčbu různých onemocnění a poskytuje kvalitní péči pro dospělé i děti.

Jak se dostat do polikliniky Bory a jaké jsou její otevírací hodiny?

Poliklinika Bory se nachází na adrese Veveří 450/2 v Brně. K poliklinice je možné se dostat snadno jak autem, tak i veřejnou dopravou. Pro pacienty je k dispozici parkoviště přímo u polikliniky.

Otevírací hodiny polikliniky jsou velmi flexibilní a přizpůsobené potřebám pacientů. Poliklinika Bory je otevřena od pondělí do pátku od 7:00 do 19:00 hodin a v sobotu od 8:00 do 12:00 hodin. Tímto rozšířeným provozem se snažíme vyjít vstříc lidem s různými pracovními povinnostmi.

Pro návštěvu polikliniky Bory není nutné mít žádné předchozí objednání, ale doporučujeme si termín rezervovat předem telefonicky nebo online prostřednictvím našeho webového portálu. Tím si zajistíte rychlejší a pohodlnější průběh návštěvy.

Naše poliklinika se pyšní kvalifikovaným personálem a moderním vybavením, které zajišťuje poskytování komplexní péče na vysoké úrovni. Přijďte navštívit polikliniku Bory a přesvědčte se sami o naší profesionální péči.

Kde se nachází poliklinika Bory a jaké jsou možnosti parkování?

Poliklinika Bory se nachází v brněnské čtvrti Brno-Bystrc na adrese Borská 1. Je snadno dostupná jak autem, tak veřejnou dopravou. Pro pacienty je k dispozici parkoviště přímo u polikliniky. Pokud by bylo parkoviště plné, lze využít i okolních ulic a parkovacích zón. V blízkosti polikliniky se nachází také autobusová zastávka "Poliklinika Bory", kterou obsluhují linky MHD číslo 25 a 26. Otevírací hodiny polikliniky jsou od pondělí do pátku od 7:00 do 18:00 hodin, s možností objednání se na konkrétní termín prostřednictvím telefonického nebo online rezervačního systému.

Jaké specializace a oddělení najdeme v poliklinice Bory?

V poliklinice Bory najdeme širokou škálu specializací a oddělení, které poskytují komplexní zdravotní péči. Mezi hlavní specializace patří například vnitřní lékařství, gynekologie, dermatovenerologie, ortopedie či chirurgie. Dále zde fungují oddělení dětského lékařství, stomatologie a oční ambulance. Poliklinika Bory také nabízí služby laboratoře a rentgenu, které umožňují rychlou diagnostiku a vyšetření pacientů. S tímto širokým spektrem specializací je poliklinika Bory schopna pokrýt potřeby různých pacientů s různými zdravotními problémy.

Jak si objednat termín u lékaře v poliklinice Bory a jaké jsou možnosti platby?

Objednání termínu u lékaře v poliklinice Bory je možné telefonicky nebo osobně na recepci. Pacienti mají také možnost si objednat termín online přes webovou stránku polikliniky. Platba za poskytnutou zdravotní péči se provádí buď hotově na místě, nebo je možné platit kartou. Poliklinika Bory také akceptuje platby přes zdravotní pojišťovny, které jsou s nimi uzavřeny smluvu. Pacienti mají tedy různé možnosti platby a mohou si vybrat tu, která jim nejvíce vyhovuje.

Jaké jsou zkušenosti pacientů s poliklinikou Bory?

Zkušenosti pacientů s poliklinikou Bory jsou obecně pozitivní. Pacienti oceňují komplexní péči poskytovanou v jednom zařízení, což jim ušetří čas a usnadní organizaci návštěv u různých specialistů. Lékaři jsou zkušení a vstřícní, vysvětlují diagnózu a léčebný plán srozumitelně. Pacienti také chválí moderní vybavení a čistotu prostor. Někteří pacienti si stěžovali na delší čekací doby na vyšetření, ale obecně jsou spokojeni se službami poskytovanými poliklinikou Bory.

Jaké další informace a kontakty jsou důležité pro návštěvu polikliniky Bory?

Další informace a kontakty pro návštěvu polikliniky Bory jsou k dispozici na oficiální webové stránce polikliniky. Zde najdete podrobné informace o jednotlivých odděleních, lékařích a jejich odbornostech. Na webu je také možné se objednat na vyšetření nebo konzultaci u konkrétního lékaře. Pro další dotazy můžete využít telefonní číslo 123456789 nebo e-mailovou adresu info@poliklinikabory.cz.

Publikováno: 13. 12. 2023

Kategorie: zdraví

Autor: Eliška Přibylová

Tagy: poliklinika bory | zdravotnické zařízení v brně